Hakkımızda
    KVK Teknik Servis
    İş Ortaklarımız
    Politikalarımız
    Organizasyonumuz

KVK TEKNİK SERVİS


KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. (KVK TS) % 38' lik pazar payı, 13 servis noktası, 360'ın üzerinde tecrübeli personeli, toplam 8.000 metrekare onarım alanı, yaklaşık 18M Euro' luk yıllık cirosu ve 960.000 adetlik yıllık onarım hacmi ile Türkiye'de GSM telefon servis ve teknoloji ürünleri onarım pazarının öncülerindendir.

KVK Teknoloji Ürünleri ve Ticaret A.Ş., KVK TS'nin %99 oranında ortağıdır.

KVK TS, GSM sektörünün önde gelen 3 markası ile (Nokia, Blackberry, HTC) servis sözleşmesine sahiptir. Ayrıca Pace Micro (Digiturk) ve Motorola Symbol ile de yeni teknolojiler kapsamında servis sözleşmesi yapmış, yetkili servis ünvanını almıştır.

Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan KVK TS, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm üreticilerin prosedürlerine uygun hizmet sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile fayda yaratan hedefler GSM tamir işinin tüm gerekliliklerini fazlası ile yerine getirmiştir.

KVK TS'nin en önemli kaynağı, çalışanlarıdır. En yeni teknolojileri ve müşteri hizmetleri gerekliliklerini yakınen takip etmekte olan şirketimiz bu anlamda, konusunda uzman 360’ın üzerinde çalışan ile hizmet vermektedir. Sürekli değişmekte olan bu çerçevede KVK TS, pratik ve yaratıcı çözümler üretmeye kendini adamıştır.

İnsan kaynağının %38'i lisans, %59'u lise ve %32'si ilköğretim mezunudur. Şirket yaş ortalaması 26 olup ortalama çalışan devir oranı %3,05'tir. Ortalama çalışma süresi 2,5 yıldır.

Misyonumuz; %90 Aynı Günde Hizmet Oranı

Vizyonumuz; Hizmet ve Kalite Lideri Olmak

Tüm taahhütlerini gerçekleştirmek adına KVK TS, Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001 ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ISO 18001 sertifikalarını Bureau Veritas'tan edinmiştir. 

Müşteri ve üretici beklentilerini karşılamak adına 2002 yılından beri hizmet vermekte olan saha ekibimiz, Türkiye'nin 32 büyük şehrinde saha temsilcisi halinde, yaklaşık 2000 sadık bayimizden günlük cihaz toplama ve teslimat işlemi gerçekleştirmektedirler.

Ayrıca 2003 yılının başından beri müşterilerimizi cihazlarının onarım durumları ile ilgili SMS, E-Posta ve web sitemiz yolu ile bilgilendirmekteyiz. Dilerseniz siz de, web sitemizden veya sesli yanıt sistemimizden öğrenebilirsiniz. Ana stratejimiz, mevcut rekabet-operasyonel avantajların ve geniş pazarda gelişime açık alanların olduğunu anlamak, bu yönleri anlamada ve yönetmede güçlü olduğunu bilmek, iç finansal pozisyon ve çevresel istikrarın hassas olmasından dolayı gelir-kar seviyesi için maliyetlere odaklanmak ve yeni iş kanallarına girmektir.

 

 

KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
©2009 Tüm Hakları Saklıdır.

Ana Sayfa | Haberler | SSS | Site Haritası | Bize Ulaşın